Wygląd zewnętrz a oferty pracy

Każdy twierdzi, iż pracodawca przyjmując nowego pracownika zwraca uwagę tylko na jego kwalifikację. Jednak do końca tak nie jest. Istotne znaczenie ma tez wygląd. Ci, którym natura nie poskąpiła urody mają większe szanse na dobre stanowisko. Praca dla takich osób to raczej nie problem. Liczyć się głównie pierwsze wrażenie. Więc na rozmowie kwalifikacyjnej trzeba dobrze wypaść. Strój, to, w jaki sposób się wyrażamy ma ogromne znaczenie. Cóż w dobie takiego bezrobocia trzeba się mocno strać. Praca jest potrzebna, więc każde chwyty dozwolone. Zresztą zostało nawet udowodnione, iż ładni mają w życiu łatwiej. Tylko, co zrobić, jeśli nasza uroda nie jest zbyt bujna?. Zawsze mogą uratować nas znajomości, jeśli takowe mamy. Poręczenie za naszą osobę może być zbawienne. Taka załatwiana praca powinna być tym bardziej szanowana zwłaszcza, że ktoś nadstawił za nas kark. O oferty pracy najmniej muszą martwic się piękne kobiety. Dla nich zawsze znajdzie się ciekawe zajęcie. Praktycznie w każdej branży.

Comments are closed.