Czy reklamy mogą być fałszywe, nie prawdziwe

Często na ulicach można spotkać taką reklamę która pełni funkcję wprowadzania w błąd. Pierwsze wrażenie takiej reklamy jest że jest super wspaniała a tak naprawdę pełni funkcję mylną. Taka reklama powstaje na zasadzie wyobraźni, która w ogóle nie mam zgodności ze stanem rzeczywistym. Po prostu jest to czysta fikcja, która występuje nawet się nie raz mówi że to jest reklama która jest fałszywa nie jest to w ogóle zgodne z tym co jest zamieszczone na tej ulotce, inaczej jest napisane na plakacie niż to wygląda w rzeczywistości w sklepie jaką to masz funkcję żeby klient przyszedł do sklepu może coś kupi a jak nie to obejrzy. Także występuje tak zwana reklama nie pełna czyli nie mam wszystkich rzeczy wypisanych, na tej ulotce są wypisane produkty ale nie mam ceny a to dla każdego klienta jest bardzo ważne w ten sposób taka reklama zmusza człowieka do przyjścia do sklepu i spytanie o cenę konkretnego produktu. Każda ta reklama mam w jaki sposób zmusić osobę do kupienia produktu czy chociaż by obejrzenia.

Comments are closed.