Promocje zagraniczne dla najbogatszych

Raz na jakiś czas poza granicami naszego kraju organizowane są promocje, które mają na celu zachęcić do zakupu towarów różnych firm. Przeważnie jednak choć są dla wszystkich, biorą w nich udział jedynie te najbardziej zamożne. Niestety ale organizacja takiego pokazu na targach za granica jest trochę kosztowna. Przede wszystkim trzeba tam dojechać, co jest oczywiste. Często trzeba lecieć samolotem. Kolejna sprawa to wykup stanowiska, bo tak należy postąpić. Trzeba zapłacić ludziom którzy tam pojadą. Koszt jest spory, dlatego niektórzy żartobliwie mówią, że to jest dla najbogatszych firm. Walka o klienta i chęć pozyskania nowych to dla każdej firmy cel do jakiego będą dążyć. Nie ma znaczenia czy już mają ich wielu, czy może dopiero zaczynają działalność i w związku z tym chcą nabyć pierwszych zainteresowanych. Na każdym etapie prowadzenia działalności niezbędni są klienci, a im więcej ich tym wiadomo lepiej. Dlatego organizowane są te promocje, reklamy, targi i firmy w nich uczestniczą.

Comments are closed.