Można walczyć o większe odszkodowanie

Poszkodowanym wydaje się, że kiedy powiedzmy złamią nogę, albo skaleczą ją dość mocno, to takie odszkodowanie jakie dostają od firmy, jest wysokim odszkodowaniem i muszą się na nie zgodzić, cieszyć się, gdyż dobre i takie pieniądze, a skoro firma tyle przyznała, to najwyraźniej na tyle zasłużyli. Ale to nie zawsze musi być prawdą. Przeważnie firmy chcą najlepiej ale tylko dla siebie. Więc doszukują się błędów, podtekstów, czegoś co mogliby uznać za nieprawdę. A wówczas wszystko to przekłada się na niższe odszkodowanie. Najgorsze jest to, że ludzie nie wiedzą, że mogą walczyć o więcej. A mogą, wystarczy jedynie, że przygotują solidne odwołanie. Aby było bardzo przekonujące, warto poprosić o pomoc kogoś, kto się na tym zna. Doradcy wspierający poszkodowanych w takich sprawach, mają bardzo dużą wiedzę i wykorzystują ją, aby móc naprawdę pomagać potrzebującym. Ci dopiero po zakończeniu sprawy dochodzą do wniosku, jak bardzo są naiwni. Firmy ubezpieczające po prostu wykorzystują takich ludzi.

Comments are closed.