Coach, czyli osobisty trener

Coaching to nowoczesny proces rozwoju stosowany w dużych firmach i przedsiębiorstwach. Odbywa się on pod nadzorem tzw. Coacha. Jest on wynajmowany przez firmę i przydzielany do konkretnej osoby. Jego indywidualne podejście pomaga rozwijać kluczowe umiejętności i kompetencje, a także wspierać w procesie osiągnięcia wyznaczonych celów.

Wiarygodność umiejętności Coacha potwierdza jego certyfikat ICF. Wybierany przez firmę- na pewno sprawdzi się, gdyż jego kompetencje zostały dokładnie sprawdzone. Osoby, korzystające z jego usług, nastawione są sukces zawodowy, a jego pomoc na pewno pozwoli im to osiągnąć. Zadawane przez niego pytania są drogowskazem, poszerzają kreatywność i pozwalają przyjrzeć się zjawisku, biorąc pod uwagę różne aspekty. Coach nie poda gotowych rozwiązań- żadna decyzja nie jest podejmowana przez niego, on tylko naprowadza. Większość korzystających z takich usług była zdecydowanie zadowolona z efektów.

Comments are closed.